Pracownia Artystyczna Inez

O nas

Agnieszka

Nazywam się Agnieszka Polakowska, mam 41 lat. Od ponad 15 lat zajmuję się rękodziełem i poświęcam temu hobby każdą wolną chwilę. Moją szczególnie ulubioną techniką jest szydełkowanie, ale poznałam i udoskonaliłam również inne rodzaje prac ręcznych m.in. frywolitkę, decoupage, quilling, robienie na drutach oraz haft krzyżykowy. Wykonywane przeze mnie przedmioty są bardzo różnorodne. Korzystam z gotowych wzorów i własnych projektów. Nie obawiam się nowych wyzwań. W każde dzieło wkładam całe serce, zaangażowanie i zawsze dodaję coś od siebie. Do współpracy zaprosiłam również moją córkę, która jest utalentowaną młodą osobą. Jestem dumna z jej uzdolnień, ale widzę również wiele ciężkiej pracy, którą wkłada w doskonalenie swojego warsztatu.

 

KlaudiaKlaudia

Nazywam się Klaudia Polakowska, mam 22 lata. Moją pasją jest malarstwo. Kilka lat temu, jeszcze w szkole podstawowej nadmiar wolnego czasu przelałam właśnie w tę dziedzinę. Nie mam ulubionej techniki. Zajmuję się szkicem, dużo maluję, przeważnie farbami akrylowymi. Wykonuję również prace pastelami. Codziennie uczę się czegoś nowego, ponieważ uwielbiam doskonalić swój warsztat. Studiuję grafikę komputerową i dalszą przyszłość edukacyjną i zawodową wiążę z tym kierunkiem.

 

 

Nasze cele

Naszym celem jest tworzenie pięknych niepowtarzalnych przedmiotów. Zapraszam do zapoznania się z naszą twórczością. Jeżeli podobają się Wam nasze prace i bylibyście zainteresowani czymś szczególnie, proszę o kontakt. Jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie.